Nieuws

04 april 2019

Vacature: trainer/trainster Jong Talenten

Turn4U zoekt een enthousiaste en zelfstandige trainer/trainster gezocht voor de Pre-instap N-niveau groep!

 

Wil jij training geven aan de toptalentjes van onze vereniging? In de Pre Instapgroep op N-niveau zitten de meest talentvolle meisjes in de leeftijd van circa 6 tot 8 jaar, die de basis van het turnen krijgen aangeleerd. Zij hebben de potentie om in de toekomst op Topsport/Nationaal-wedstrijdniveau te gaan turnen en worden hierop voorbereid. De meisjes trainen op woensdag 15.30-18.30 uur, vrijdag 15.30-18.00 uur en zondag 9.30-12.30 uur in onze turnhal Nieuw Welgelegen in Utrecht. Bij voorkeur zoeken wij één trainer voor de groep, maar mocht je gedeeltelijk kunnen, meld je dan ook aan.

 


Vacature: trainer/trainster Jong Talenten
Enthousiaste en zelfstandige trainer/trainster gezocht voor de Pre-instap N-niveau groep van Turn4u!

 

Wil jij training geven aan de toptalentjes van onze vereniging? In de Pre Instapgroep op N-niveau zitten de meest talentvolle meisjes in de leeftijd van circa 6 tot 8 jaar, die de basis van het turnen krijgen aangeleerd. Zij hebben de potentie om in de toekomst op Topsport/Nationaal-wedstrijdniveau te gaan turnen en worden hierop voorbereid. De meisjes trainen op woensdag 15.30-18.30 uur, vrijdag 15.30-18.00 uur en zondag 9.30-12.30 uur in onze turnhal Nieuw Welgelegen in Utrecht. Bij voorkeur zoeken wij één trainer voor de groep, maar mocht je gedeeltelijk kunnen, meld je dan ook aan.

 

Wat vragen wij?

Turn4u is de top- en wedstrijdturnvereniging van Utrecht en beschikt over de TOC-status (Talent Opleidingscentrum) van de KNGU. Iedere turnster traint bij Turn4u naar haar eigen top! De leerlijnen en doelstellingen zijn in principe al bepaald vanuit de doorgaande lijn binnen de vereniging. Dit omdat wij kwalitatief goede trainingen als voorwaarde zien om later veilig en goed te kunnen turnen op een hoog niveau.

Als turntrainer heb je passie voor turnen, durf je zelfstandig voor de groep te staan en begeleid/coach je turnsters op positieve manier, maar ben je ook eerlijk als het minder goed gaat. De mogelijkheid is aanwezig dat je ook assistent trainers begeleidt.

 

Een KNGU-licentie op niveau 3 of afgestudeerd aan CIOS, ALO, HBO SGM (met de bevoegdheid om turntrainingen te geven) of MBO Sport en Bewegen is een vereiste.

 

We bieden je:

  • een vergoeding op basis van een marktconform uurtarief en reiskosten;
  • diverse mogelijkheden om je persoonlijke leerproces te ontwikkelen;
  • een supermooie professionele omgeving om samen te werken met de collega-coaches binnen Turn4u.

Interesse? Kijk op onze website www.turn4u.nl en mail naar technischezaken@turn4u.nl of bel Albert van Beek 06-10119680. We gaan graag met je in gesprek!