25 augustus 2021
Dringend gezocht: vrijwilligers komend seizoen. Meld je aan voor de informatie-avond om meer te horen!
Beste ouders/verzorgers van leden en senior leden,
Zoals aangekondigd in de nieuwsbrief van juli vindt er op woensdag 8 september een informatieavond plaats voor vrijwilligers.
Voor wie is de (toekomstige) vrijwilligersavond op 8 september? ⁃ Ouders/verzorgers van leden
⁃ 18+ leden
⁃ Zowel huidige vrijwilligers als mensen die er aan denken vrijwilliger te worden
Wat gaan we doen?
19:30 – 20:15 - Informatieavond in de turnhal
Het bestuur zal een praatje houden over de club, waarin duidelijk wordt voor welke vrijwilligerstaken we op zoek zijn naar vrijwilligers.
NB Het gaat vooral om taken die maximaal een paar uur per maand in beslag nemen.
20:15 – 22:00 - Borrel
Na het informatiegedeelte houden we in de turnhal een gezellige borrel, met ook de huidige vrijwilligers. Hier kunnen jullie ook vragen stellen.
Waarom doen we dit?
Voor een sportvereniging die draait op vrijwilligers is continuïteit vaak een grote uitdaging. Als een commissie(lid) stopt is het lastig nieuwe vrijwilligers te vinden. Dit betekent dat de taken of niet meer worden opgepakt, of bij bestuursleden komen te liggen, die eigenlijk geen tijd over hebben.
Voor komend seizoen zijn er een aantal taken die we echt vervuld moeten hebben, omdat we anders niet naar wedstrijden kunnen (denk aan jurycommissie of wedstrijdorganisatie).
Daarnaast willen we natuurlijk ook dat Turn4u een fijne plek is voor leden, waarbij naast het turnen/springen ook ruimte is voor gezelligheid (activiteiten, kamp etc.). Ook willen we het maximale uit ons Plezier-in-Presteren traject halen, en dat kan niet zonder vrijwilligers. De meeste vrijwilligerstaken zijn niet ingewikkeld, maar kosten enkel tijd, een paar uur per maand bijvoorbeeld. En omdat vele handen licht werk maken zijn we op zoek naar zoveel mogelijk nieuwe vrijwilligers!
Hoe kan ik me aanmelden om naar de (toekomstige) vrijwilligersavond te komen?
⁃ Voor de huidige vrijwilligers: schrijf je in voor de borrel via onderstaande link.
⁃ Voor de toekomstige vrijwilligers: schrijf je in voor de informatieavond en borrel via onderstaande link.
Geef aub aan of je alleen bij de informatieavond en/of borrel op woensdag 8 september bent in verband met inkopen.
Inschrijflink: https://forms.gle/rfH1MXrV1JvTXCt89
We hopen (en rekenen) op een grote opkomst, zodat we er met elkaar een ouderwets mooi seizoen van kunnen maken!
Uiteraard zorgen voor we voor een corona-proof avond, waarbij we de RIVM-richtlijnen hanteren.
Bestuur Turn4u,
Albert, Caja, Harry, Luus en Randal